Het team


Onze medewerkers

Onze enthousiaste medewerkers zijn breed inzetbaar en beschikken ieder over een eigen specialiteit. Lees hieronder over onze medewerkers, hun werkervaring en functie binnen het bedrijf en ontdek wat zij voor u kunnen betekenen.


Bjørn Seerden

Bjørn Seerden

Algemeen Directeur

bjorn@seerden.info

Maurice Duim

Maurice Duim

Bouwkundig medewerker

maurice@seerden.info

Angelique van der Wal

Angelique van der Wal

Administratief medewerker

angelique@seerden.info

Rob Berden

Rob Berden

Bouwkundig medewerker

rob@seerden.info


Stefan Staal

Stefan Staal

Bouwkundig medewerker

stefan@seerden.info

Lars Traa

Lars Traa

Bouwkundig medewerker

lars.traa@seerden.info

Heidy van de Rijdt

Heidy van de Rijdt

Administratief medewerker

heidy@seerden.info

Tatiana van Oort

Tatiana van Oort

Bouwkundig medewerker

tatiana@seerden.info


Hank van de Pas

Hank van de Pas

Bouwkundig medewerker

hank@seerden.info

Pieter Broers

Pieter Broers

Bouwkundig medewerker

pieter@seerden.info

Jac Hattke

Jac Hattke

jac@seerden.info


Rens Maas

Rens Maas

Bouwkundig medewerker

rens@seerden.info

Jenneke Heere

Jenneke Heere

Bouwkundig medewerker

jenneke@seerden.info

Guus Hennen

Guus Hennen

Bouwkundig medewerker

guus@seerden.info